میکس وکال و مسترینگ پروژه + آکاپلا درخواستی

میکس وکال و مسترینگ پروژه + آکاپلا درخواستی

میکس وکال و مسترینگ پروژه ی شما 

    +

آکاپلا ( وکال خواننده )

به بیان ساده اگر بخواهیم آکاپلا را تعریف کنیم می توان آن را به این شکل بیان کرد : به صدا یا وکال جدا شده ی خواننده از آهنگ آکاپلا می گویند.

اگر از دسته افرادی هستید که علاقه بسیار زیادی به ساخت ریمیکس دارید می توانید با به دست آوردن آکاپلای آهنگ یا وکال خام با توجه به تکنیک های ریمیکس آهنگ مورد علاقه ی خودتان را بسازید. افرادی که علاقه زیادی به این سبک کار دارند و به دنبال وکال خام یک آهنگ خاص هستند از این رو می توانید از طریق این بستر با ما ارتباط بگیرید و سفارش خودتان را بصورت آنلاین ثبت نمایید تا ظرف مدت کوتاهی وکال یا آکاپلا خام را به شما تحویل دهیم.

با توجه به هنر موسیقی که در دنیا به صورت گسترده در حال رشد است در نظر داریم تا برای شما عزیزان بصورت رایگان چند نمونه کار از آکاپلا قرار دهیم تا بتوانید آنها را دانلود کنید. ما سعی نموده ایم تا لیستی از آهنگهای جذاب از آکاپلا خوانندگان ایرانی و خارجی تهیه کنیم . در آخر لازم است بدانید اگر آهنگ مورد علاقه شما در لیست  قرار ندارد می توانید درخواست خودتان را در اینستاگرام برای ما ثبت نمایید و پس از مذاکره آکاپلا درخواستی شما را تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

برای سفارش با آیدی اینستاگرام re.fa.20 در ارتباط باشید.

برای دانلود نمونه کار ها نیز به سایت زیر مراجعه کنید.

https://zedmusical.com/download-acapella-song/

ارتباط با ما از طریق لینک زیر : 

https://www.instagram.com/re.fa.20

سوالات متداول

کد امنیتی رفرش
بلبل خان